Powrot na strone glowna Sklep z osprzetem sieciowym Pomoc Informacje o nas Twoja poczta Nasza oferta Mapa serwisu Kontakt z firma

AKTUALNOŚCI
Uwaga, od stycznia 2005 r. ulegają zmianie wysokości zniżek za opłatę z góry za usługi dostępu do Internetu.

Praca w firmie Provider

 
SPRAWDŹ DOMENĘ
np. firma.pl

 
REKLAMA

 
LINKI

Załóż własne konto
 
Sieci bezprzewodowe
 
Sobota, 12.02.2005       Eulalii, Radzimierza, Nory, Modesta


WITAMY NA STRONACH FIRMY PROVIDER!

 

Zmiana wysokości zniżek abonenckich

Uwaga, od stycznia 2005 r. ulegają zmianie zniżki za opłatę z góry za usługi dostępu do Internetu. Zniżki obowiązujące od początku 2005 r. to 10% za opłatę za rok z góry i 5% przy opłacie za pół roku z góry. Dotychczasowe zniżki obowiązują do końca grudnia 2004 r. .

 

Uwaga: zmiana ustawień programów pocztowych

Na naszych serwerach pocztowych został zainstalowany system autoryzacji poczty wychodzącej (autoryzacja SMTP) wymagający zmiany w programie obsługującym pocztę po stronie klienta.
Uwaga, od dnia 19.07.2004 od godz. 12:00 nie jest możliwe wysyłanie wiadomości bez uprzedniej autoryzacji. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją rekonfiguracji Państwa programu pocztowego. .

 

Nowy filtr antyspamowy

W panelu konfiguracji poczty uruchomiliśmy nową opcję umożliwiającą włączenie filtru antyspamowego sprawdzającego pocztę przychodzącą do Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszym narzędziem konfiguracyjnym:
https://poczta.provider.pl/poczta.php

 

Szukamy pracowników

W związku z dynamicznym rozwojem wciąż wzbogacamy naszą kadrę. Obecnie szukamy pracowników działu handlowego, współpracowników handlowych z terenu całego Dolnego Śląska. .

 

Na naszych stronach WWW są dostępne następujące narzędzia:

 

Ochrona antywirusowa

Nasze serwery pocztowe wyposażone są w aktywny skaner antywirusowy pracujący w oparciu o bazę dancyh wirusów z całego świata uaktualnianą nawet kilkukrotnie każdego dnia.